czwartek, 29 sierpnia 2013

Informacja!

Witam wszystkich w ten (o dziwo) słoneczny dzień! :)
Mam dla Was krótką informację.
Przez wiele dni zastanawiałam się nad założeniem bloga. Kolejnego opowiadania. Dzisiaj właśnie to zrobiłam. Głównym bohaterem opowiadania jest Marcel. Marcel Styles. Sądzę, że każdy z Was doskonale go zna :) Blog już ruszył. Jak na razie opublikowane zostało tylko "Powitanie", jednak prolog pojawi się już niedługo. Dlatego już teraz zapraszam do obserwowania bloga, zapoznania się z zakładkami, a co najważniejsze skomentowania Powitania. Ponieważ chciałabym wiedzieć ilu osobom podoba się pomysł Fan Fiction o Marcelu.  :) Dlatego proszę o wyrażenie swojej opinii ^^ 

Dalej...

Przetłumaczony rozdział 12 pojawi się jutro! :)
Mam nadzieję,  że się cieszycie :))
Jednak chciałabym też powiadomić, że w ciągu roku szkolnego na laptopa będę wchodzić tylko w piątki, soboty i niedziele. Trzy dni i cztery blogi do zaktualizowania. Dlatego, pewnie częstotliwość dodawania postów spadnie, jednak za nic nie zawieszę bloga! :)

To tyle dziękuję za przeczytanie! :))

5 komentarzy:

 1. Jeśli mogę zapytać... Opowiadanie w oryginale jest już zakończone ?? Będę wdzięczna za odpowiedź ;)

  Pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Informacja na ten temat jest po prawej stronie :)) Changes jest już zakończone a autorka rozpoczęła drugą część Fan Fiction o Zaynie i Eve Growth. Tutaj zostaną przetłumaczone obie te części :))

   Usuń
 2. Wybacz ;) Chyba jestem ślepa czy coś ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. Twój blog jest po prostu nie do opisania. Nominuję Cię do Liebster Awards. Więcej na : http://please-take-me-home-alex.blogspot.com/ pod 2 rozdziałem :)

  OdpowiedzUsuń