sobota, 19 kwietnia 2014

Growth

Kochani,
chciałabym na początku straszliwie podziękować Wam za te 11 miesięcy z Changes, również w imieniu Nikoli i Zuzi! ♥ Uwierzycie? To prawie rok! :D Jak to podliczyłam, to aż sama się zdziwiłam.


Tak, więc zostawiamy za sobą Changes i wkraczamy w erę Growth XD Tutaj macie opis II księgi;

Podczas gdy Aiden dorasta, relacje pomiędzy Zaynem i Eve również się rozwijają. Podróż zawsze jest łatwiejsza, gdy jesteś otoczony przez ludzi, których kochasz. Ale zaczynają się dziać nieoczekiwane rzeczy, które wywierają nacisk na Eve i Zaynie, czy ta rodzina, będzie rosnąć tak gładko jak powinna?

Pod koniec I księgi pojawiało się sporo komentarzy odnośnie tego, ze robi się powoli "nudno". Mogę Was zapewnić, ze w II części będzie się dziać sporo :D 


Mam nadzieję, że wszyscy czytelnicy zostaną z nami i razem będziemy przeżywać dalszą historię Eve, Zayna i Aidena :') A być może ktoś jeszcze do nas dołączy?


Rozdział 1 pojawi się do tygodnia ;) Growth ma jak na razie 26 rozdziałów. Zapewne w którymś momencie zrównamy się z publikacją oryginału, a wtedy Was o tym poinformujemy ^^

Nie mogę doczekać się, aż przeczytacie to co dzieje się w II części...! Po prostu nosi mnie po pokoju XD 
Do zobaczenia! ;*
8 komentarzy:

 1. Ja zostaje z wami zbyt długo czekałam na drugą cześć,aby teraz odejść.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam bardzo serdecznie do przeczytania opowiadania o dziewczynie - Demi , która zmierza się z jej codzienną zmorą - Zayn'em Malikiem - chłopakiem, do którego wzdycha wiele dziewczyn ze szkoły. Czy okoliczności niektórych zdarzeń zbliżą do siebie oba podobne a jednak inne charaktery? Czy z tak długiego, razem spędzonego czasu razem ich uczucie przeistoczy się w miłość? O tym możecie przekonać się czytając opowiadnie:

  http://maybe-it-is-not-too-late.blogspot.com/

  Pozdrawiam i zapraszam :) xoxo

  OdpowiedzUsuń
 3. Maaaatkoooo, nie mogę się doczekać *_*

  OdpowiedzUsuń
 4. ZOSTAJĘ Z WAMI ♥
  CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA GROWTH'A :3

  OdpowiedzUsuń
 5. Zostaje. Tylko mam pytanie. Bedzie nowy adres, prawda? Kocham. Ada :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, najprawdopodobniej będzie nowy adres ;)

   Usuń
 6. Ja nigdy nie komentowałam tego bloga i przepraszam, ale teraz, gdy Księga I dobiegła końca no to nie byłabym sobą, gdybym nie skomentowała. Oczywiście, chyba jak każdy z niecierpliwością czekam na pierwszy rozdział Księgi II i mam nadzieję, że zostanę o tym poinformowana na moim blogu :)

  Skylar George. Destiny Hopkins. Demi Lovato. Trzy przyjaciółki z Brooklyn'u, których życie już nigdy nie będzie takie samo. Miłość, zabawa, uczucie, naiwność. Co będzie, gdy wszystko stanie się MOŻLIWE ?

  zapraszam ------------> www.possible-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń