sobota, 8 lutego 2014

Dodatkowo...

Kochani,
dzisiaj chciałabym Was zaprosić na dwa blogi :) Jeden prowadzę ja, drugi Nikola ^^ 

I'll tell you a story by czarna7321 (Harry Styles FF)

Dziewczyna - inna niż wszystkie, wyjątkowa. Kryje w sobie morze tajemnic. Przyciąga do siebie ludzi niczym magnez. Kochająca swoje pasje ponad wszytko. 
Chłopak - sławny. Nigdy nie czuł, żeby ktoś był mu tak bardzo potrzebny jak ona. Ta dziewczyna. Pierwsza, którą chce traktować poważnie. Pierwsza, która nie będzie chciała mu na to pozwolić. I pierwsza, która nie będzie tego chciała.

Darkness by Yokita (Harry Styles FF)

Patricia Grenade to osiemnastoletnia, wciąż ucząca się dziewczyna. Po śmierci matki pozbierała się o wiele szybciej niż jej ojciec, który całkowicie się zmienił. Została wplątana w kłopoty, choć nie była tego świadoma, do momentu pojawienia się obcych mężczyzn przed jej domem.
Wiele zmieniło się w ciągu jednego wieczora, a ona zrozumiała, że nie zawsze wszystko jest takie, jakie się nam wydaje.

Chciałabym Was również zaprosić na spędzenie Walentynek z Darkness :) Więcej dowiecie się TUTAJ ^^ Serdecznie zapraszam, zwłaszcza tych, którzy mają w planach zatapiać smutki 14 lutego. 

Pozdrawiam, Yokita.

P.S. Rozdział 46 powinien pojawić się dziś lub jutro ^^

EDIT;

Właśnie założyłam nowe tłumaczenie :D Hip, hip!
Zapraszam na nie z całego serducha ^^

The Styles Triplets - Trojaczki Styles by Yokita (to jaaaa xD)
Trójka identycznych chłopców... Trojaczki. Trojaczki „Styles”. Cała trójka wyglądająca tak podobnie, ale różniąca się na swój sposób. Marcel jest dobrym dobrem. Dostaje piątki, nosi okulary i nie ma zbyt dobrych stosunków z paniami. Edward. Punk, rockman, ten zły. Nie jest najmilszą osobą, jaką możesz spotkać. Jest cały wytatuowany i beztroski. Robi to co chce i kiedy chce. I wreszcie… Harry. Kochany dżentelmen, który ma wzięcie wśród pań. Popularny dzieciak w szkole, którego każdy podziwia. Zycie każdej imprezy. Cała trójka chłopców różni się od siebie, wyglądając jednakowo. Ale mają jedną wspólną. Wszyscy lubią tę samą dziewczynę.

4 komentarze:

 1. Ooo! Kolejne wspaniałe blogi?
  A ja akurat nie mam co robić ;p

  Lucky

  OdpowiedzUsuń
 2. Super :D Czekam na ten kolejny rozdział, a blogi na pewno odwiedzę, chociaż raczej jutro niż jeszcze dziś. Zapraszam również tu: http://one-direction-half-a-heart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. OMG! Będę to obserwować. Zapowiada się kolejne fajne tłumaczenie.

  OdpowiedzUsuń
 4. wszystkie ff dodałam sobie do zakładek :3 Darkness już przeczytałam teraz wyczekuję nowego rozdziału, twoje nowe tłumaczenie też bd czytać ^_^
  @Liam_My_Loves

  OdpowiedzUsuń